امام مهدي (عج): هر کس در اجراي اوامر خداوند کوشا باشد، خدا نيز وي را در دستيابي به حاجتش ياري مي کند.
 
دوشنبه 11 مهر 1401
 
 
Monday, October 3, 2022
8 ربیع الاول 1444
 

نخستین دانشنامه مجازی فقه و اصول شیعی افتتاح می‌شود

آغاز ثبت نام شانزدهمین المپیاد بین‌المللی قرآن و حدیث

کنفرانس خلع سلاح و عدم اشاعه: امنيت جهاني بدون سلاح هاي کشتار جمعي

هم انديشي جوان ياوران

جشنواره بين المللي فارابي ويژه تحقيقات علوم انساني و اسلامينظر شما درباره ي محنوي سايت چيست ؟
عالي
خوب
متوسط
ضعيف


اخبار

مدير عامل مؤسسه بين المللي رميک:

آغاز دوره هاي آموزش مکالمه ي کاربردي زبان هاي خارجي

گودرزي ازآغاز دوره­ هاي آموزش مکالمه ­ي کاربردي زبان­ هاي خارجي در مؤسسه بين ­المللي رميک خبر داد و گفت: اين دوره­ ها به صورت خصوصي و نيمه خصوصي برگزار مي­گردد.
کد : 481 تاریخ : 10:37 - 07 خرداد 1390 تعداد بازدید : 18574

به گزارش پايگاه اطلاع رساني مؤسسه بين ­المللي رميک گودرزي ازآغاز دوره ­هاي آموزشي مکالمه ­ي کاربردي زبان ­هاي خارجي در اين مؤسسه خبرداد و گفت: اين دوره ­ها که شامل زبان ­هاي انگليسي،  آلماني، فرانسه، روسي، ايتاليايي، اسپانيايي، عربي، کره ­اي، ترکي‌‌‌(آذري، استانبولي) مي­شود به صورت خصوصي و نيمه خصوصي برگزار مي­شود.

 

 مديرعامل مؤسسه بين ­المللي رميک افزود: اين دوره ­ها با توجه به تعداد کم آموزش پذيران در هر کلاس، بازده آموزشي قابل توجهي را براي دانش پذيران به دنبال خواهد داشت.

 

وي ادامه داد: دوره ­هاي آموزشي زبان ­هاي خارجي که در مؤسسه بين ­المللي رميک برگزار مي­شود با توجه به سطح آموزش پذيران به صورت کاربردي و متناسب با سطح و نوع نياز آن ها طراحي شده است.

 

گودرزي گفت:اين دوره ­ها به ويژه مورد نياز افرادي است که تمايل دارند در زمان کمي، دانش زباني خود را تقويت و به کمک آن با خارجيان ارتباط برقرار کنند.

 

مدير عامل مؤسسه بين­المللي رميک اظهار داشت: آموزش ­هاي زبان انگليسي در اين مؤسسه تا سطح شرکت در آزمون­ هاي IELTS و TOEFL  ادامه دارد و علاقه ­مندان مي توانند از اين فرصت به منظور آماده­ سازي خود به منظور شرکت در اين دو آزمون بين ­المللي استفاده کنند.

 

گودرزي گفت: مؤسسه بين ­المللي رميک آمادگي دارد با توجه به شرايط علاقه ­مندان نسبت به اعزام استاد به محل کار و يا منزل اقدام کند و يا در محل مؤسسه آموزش ­ها را جامه ­ي عمل بپوشاند.

 

وي ادامه داد: درصورت نياز سازمان ­ها و نهادها، شرکت ­هاي دولتي و خصوصي، و بنا به درخواست آنان اين موسسه  آمادگي دارد به منظور برگزاري دوره ­هاي آموزش زبان براي مديران و کارکنان با عقد قرارداد آموزش ­هاي خود را در آن سازمان­ ها به مرحله ي  اجرا درآورد.

 

مديرعامل مؤسسه بين ­المللي رميک  اضافه کرد: علاوه بر آموزش ­هاي زبان ­هاي خارجي، اين مؤسسه براي خارجيان مقيم در ايران نيز دوره ­هاي آموزش زبان فارسي برگزار مي­کند.

 

وي در پايان گفت: علاقه مندان به اين دوره ها، به منظور کسب اطلاعات بيشتز مي توانند با موسسه تماس بگيرند و يا اطلاعات مربوط را در بخش اقدامات، دوره هاي آموزشي در پايگاه اطلاع رساني رميک ملاحظه کنند. 

 

 


آموزش , زبان , دوره هاي آموزشي
پیوند مطلب

لینکهای مرتبط:

کلاس مهارت هاي زندگي

دوره ي آداب تشريفات و رفتار بين المللي

آموزش زبان در موسسه بين المللي رميکارسال نظر

نام
ایمیل
سایت/وبلاگ
* نظر
 

   


Remik International Institute - Copyright©2009 All Rights Reserved

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است
 اجراء :
ارمغان داده پرداز